Drutex certyfikaty. Okna polskiego producenta – wycena okien Drutex, kalkulator okien.

Polska firma Drutex to jeden z wiodących producentów okien w całej Europie. Jak sami podają każdego dnia z taśm fabrycznych zjeżdża 7000 okien. Oprócz stolarki z PVC i drewna, z którą są powszechnie kojarzeni, w swojej ofercie mają również produkty z drewna i aluminium. Ponadto zajmują się produkcją ogrodów zimowych, rolet i drzwi przeciwpożarowych.

wycena okien Drutex, kalkulator okien

To firma z pełnym zapleczem własnym, która tworzy produkt kompleksowo. Począwszy od projektu, badań laboratoryjnych aż po produkcję i późniejszy transport gotowych towarów. Zajmują się również produkcją szyb zespolonych, które są bardzo wytrzymałą i lekką konstrukcją. Cały proces odbywa się w zakładach przedsiębiorstwa, jako że posiadają oni własną hartownię szkła, szlifierkę oraz piec, pozwalające na finalne wykończenie produktu. Firma spełnia różnorodne normy, a Drutex certyfikaty cieszą się szacunkiem środowiska i klientów.

Drutex certyfikaty

Wycena okien Drutex odbywa się bezpośrednio u klienta i jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych pracowników firmy. Można również użyć kalkulator okien Drutex, dzięki któremu uzyskamy szacunkową cenę całej inwestycji.