Kup bramę garażową od producenta!

Dlaczego warto kupić bramę garażową od producenta? Takie zakupy mają wiele korzyści, a najważniejsza z nich to możliwość dopasowania bramy na konkretny wymiar według określonej specyfikacji. Dzięki temu otrzymasz bramę, która idealnie pasuje do wjazdu Twojego garażu. Jakie inne zalety dostrzeżesz? Producent bram garażowych RoletyAlu daje Ci ich sporo! Sprawdź sam.

Producent bram garażowych RoletyAlu

Firma RoletyAlu to producent bram garażowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, w ciągu których stale rozwija swoją ofertę, odpowiadając na potrzeby klientów. Decydując się na zakupy w RoletyAlu, masz pewność, że wybierasz produkt wysokiej jakości, który jest funkcjonalny i bezpieczny. Dzięki temu nie zawiedziesz się w trakcie użytkowania sposobem działania bram. RoletyAlu oferuje bramy garażowe do wszystkich potrzeb i wszystkich rodzajów, w tym bramy segmentowe, bramy rozwierne, bramy uchylne i bramy przemysłowe. Czym one się różnią?

Bramy garażowe — typy konstrukcji

Ze względu na typ konstrukcji wyróżniamy różne bramy garażowe. Każda z nich doskonale sprawdza się w innych obiektach i wymaga innego sposobu instalacji w świetle otworu. Inne bramy garażowe polecane są do budynków na działkach mieszkalnych, a inne do budynków przemysłowych i usługowych.

Bramy rolowane (zwijane)

Bramy rolowane wyposażone są w silnik oraz korbę. Wykonane są z profili aluminiowych, które wypełnione są pianką poliuretanową. Zwijane są na wał nawojowy, który sprytnie ukrywa kaseta. Można je montować na każdym etapie budowy i oferują duży komfort. Przede wszystkim oferują dużo wolnej przestrzeni przed wjazdem do garażu i wewnątrz. To wszystko za sprawą pionowego otwierania się, w którego czasie kurtyna za pomocą napędu elektrycznego nawijana jest na wał.

Brama rolowana m to wygodne rozwiązanie. Można ją otwierać za pomocą pilota, bez konieczności wysiadania z samochodu. Producent bram garażowych RoletyAlu wyposaża swoje modele w liczne mechanizmy, które zwiększają ich bezpieczeństwo. Między innymi możliwość otwierania bramy pomimo braku prądu za pomocą korby. A jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego warto mieć bramę automatyczną, przeczytaj: http://perfectpolish.pl/dlaczego-warto-miec-automatyczna-brame-garazowa/.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe składają się z kolei z paneli połączonych ze sobą zawiasami, które w trakcie otwierania przesuwają się do góry, biegnąć po prowadnicy. Brama segmentowa nie jest zwijana, a w całości chowa się pod stropem garażu. Tego typu brama nie wymaga dużo miejsca przed wjazdem do garażu, a chowając się pod sufitem, nie ogranicza przestrzeni, z której można korzystać wewnątrz garażu.

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe od RoletyAlu to bramy zwijane, które można instalować w niemal każdym typie obiektu, zarówno w powstających jak i istniejących już budynkach. Tego typu bramy stanowią skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi czy też włamaniem. Zwykle są duże i ciężkie, dlatego do ich sterowania używa się trójfazowego silnika elektrycznego. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, jak i sam komfort.

Zwijane bramy przemysłowe, jakie oferuje producent bram garażowych RoletyAlu, mogą być wyposażone w awaryjny napęd ręczny i szereg dodatkowych zabezpieczeń, w tym zabezpieczeniu przed przygnieceniem. Są chętnie wykorzystywane przez zakłady produkcyjne, hale magazynowe i warsztaty samochodowe.

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżna to rozwiązanie dla najbardziej wymagających miejsc. Szczególnie tych, w które są intensywnie użytkowane i w których występuje duży ruch. Taki sposób użytkowania wymaga szybkiego otwierania i zamykania bramy, aby utrzymać stałe parametry w pomieszczeniach. Dlatego muszą być wykonane z lekkich materiałów. Producent bram garażowych RoletyAly do produkcji bram szybkobieżnych używa PCV, które świetnie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak chłodnie i mroźnie.

Zalety bram garażowych od producenta

Wszystkie bramy garażowe od RoletyAlu cechują się wysoką jakością i podnoszą poziom bezpieczeństwa w budynkach, w których są montowane. Jednak to nie jedyne zalety, jakie mają. Wszystkie bramy garażowe tego producenta mogą być wyposażone w elementy dodatkowe, które ułatwiają ich obsługę, jak chociażby zdalne sterowanie czy sterowanie awaryjne. Wszystkie dostępne są także w różnych kolorach, dzięki czemu możesz łatwo dopasować je do wyglądu Twojego budynku i architektury otoczenia. Niektóre mogą być wyposażone także w drzwi boczne, wejściowe, dzięki którym dostaniesz się do wewnątrz bez konieczności otwierania bramy. A co ponadto?

Idealne na każdą inwestycję garażowe bramy od producenta

Nieważne czy chcesz zamknąć garaż obok domu, czy wejście na halę przemysłową. Wybierając produkty od RoletyAlu, masz pewność, że dostajesz drzwi garażowe, które cechuje duża funkcjonalność. Ułatwią Ci one korzystanie z budynku i podniosą jego estetykę. Wyposażone w trwałe elementy konstrukcyjne i solidne napędy, zbudowane z najlepszych materiałów bramy garażowe od RoletyAlu cechują się dużym bezpieczeństwem. Dlatego stanowią dodatkową ochronę pomieszczeń przed działaniem czynników zewnętrznych, jak i przed dostępem osób postronnych, w tym złodziei. Odwiedź stronę https://www.roletyalu.pl/kategoria/bramy i znajdź rozwiązanie do Twoich potrzeb.