Wymiana okien w domu – ile kosztuje okno narożne?

Okna są ważną częścią domu, ale stare okna mogą nam przysparzać wiele problemów. Przede wszystkim stare, drewniane okna są bardzo nieszczelne. Dlatego też w okresie grzewczym traci się wiele ciepła a przez to płaci się większe rachunki za ogrzewanie. Poza tym stare okna są nieefektowne, często nie pasują do nowoczesnej fasady domu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wymienienie starych okien na nowe.

Jaki jest koszt wymiany okien w domu? Ile kosztuje okno narożne?

Kwestią która wszystkich interesuje, jest koszt wymiany okien w całym domu. Oczywiście koszty zależą od wielu czynników. Przede wszystkim od wielkości domu i ilości okien do wymiany. Następnie należy wziąć pod uwagę rodzaj okien, okna są do wyboru w różnych kolorach, z różnych materiałów są wykonane, mają różne dodatkowe zalety, jak na przykład funkcję cichego domyku, czy antywłamaniowość. Droższe są także okna narożne, bo ich montaż jest o wiele bardziej skomplikowany. O ile jedno tradycyjne okno można kupić w granicach 1000zł, to jeśli ktoś się zastanawia ile kosztuje okno narożne?, to zwykle jest to koszt dwa razy tyle co w przypadku zwykłego okna.

Okna narożne – zalety

Okna narożne są ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem dla każdego domu. Dzięki nim w pomieszczeniach jest o wiele więcej naturalnego światła. Idealnie nadają się one do piętrowych domów ale i w parterowych dobrze się sprawdzą. Szczególnie duże, tarasowe okna narożne, cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem. Takie okna są bardzo efektowne, można przez nie podziwiać piękne widoki. Warto się na takie okna zdecydować, nawet jeśli ich koszt jest nieco wyższy, niż koszt tradycyjnych okien. Okna narożne można zamówić w każdym salonie okien, oczywiście są one robione na wymiar, tak jak wszystkie inne okna. Najlepiej jest wymienić wszystkie okna w domu za jednym razem, można sobie także dodać kilka okien w domu, dzięki temu będzie w nim jaśniej i radośniej. To nie jest żadnym problemem zrobienie nowej wnęki okiennej, o czym przekonało się wielu klientów. Szeroki wybór na okna PCV Boachnia, oferuje firma Bakar.