Udekoruj pokój świetlikami dachowymi!

Wiele osób odkrywa, że wraz z upływem czasu i rozwojem rodziny rodzi się potrzeba modernizacji domu.
Kiedy potrzeba więcej miejsca w domu, często jest ono na poddaszu, jest najmniej wykorzystywane i często jest tam mało okien i słabe oświetlenie. Jeśli jednak odmalujemy takie pomieszczenie na jasny kolor, otrzymamy całkiem odmieniony pokój. Jasne kolory są dobre dla nastroju i dają świetne poczucie przestrzeni. Przy niewielkiej aktualizacji ekwipunku może potrzebna była tylko odrobina farby, aby uzyskać „nowy” pokój na poddaszu.

Jeśli naprawdę chcesz więcej miejsca, zalecamy zainstalowanie większej ilości świetlików dachowych. Łącząc kilka szerokości, uzyskujesz całe pole o wyższej wysokości sufitu, a dzięki świetlikom dachowym wysokość sufitu zapewnia wyposażenie tam, gdzie wcześniej nie było to możliwe.
Ponieważ świetliki są montowane na dachu, zwiększą wysokość sufitu pod oknami o 30-50 cm w całym obszarze okna. Miłym dodatkiem jest widok i mnóstwo światła dziennego. Zaleca się skontaktowanie z architektem lub wykwalifikowanym rzemieślnikiem, który może pomóc w prawidłowym umieszczeniu okien w pomieszczeniu. Wysoko umieszczone świetliki zapewniają dużo światła dziennego, co w ciemnych pomieszczeniach będzie miłą odmianą i sprawi, że pokój będzie przytulniejszy.
Aby uzyskać jak najlepszy wynik, wybierz świetliki elektryczne lub solarne z czujnikiem deszczu i wyłącznikiem ściennym.

Dobry sen jest ważny.

Wiele osób ma trudności ze snem, gdy do pokoju wpada światło dzienne. Dlatego dobre zasłony zaciemniające są ważne. Do świetlików dachowych istnieje wiele niestandardowych rozwiązań. Do pokoju dziecięcego możesz zamontować jednokolorowy odcień przeciwsłoneczny, który pasuje do kolorów pokoju, lub odporną na światło zasłonę odblaskową z przytulnym motywem Disneya. Niezależnie od upodobań, zawsze znajdziesz odpowiedni kolor lub wzór.

Wybierz zasłonę przeciwsłoneczną według potrzeb.

Rolety zaciemniające są stosowane tam, gdzie potrzebne jest 100-procentowe zaciemnienie. Żaluzje zapewniają miękkie, stonowane światło dzienne. Rolety chronią przed jasnym światłem, a żaluzje służą do kontroli światła i tam, gdzie istnieje potrzeba uniemożliwienia dostępu.
Gdy robi się zbyt gorąco, zaleca się ekran zewnętrzny, który tłumi ciepło słoneczne nawet o 76%.