Jak zwiększyć swoje szanse grając w multi multi?

Gra w lotto niesie za sobą pewne ryzyko, bo to czy uda nam się wygrać jakąkolwiek nagrodę zależy tylko od maszyny losującej i tego jakie liczby ona wylosuje. Niektórzy z nas mają tyle szczęścia, że udaje im się wytypować wygrywające liczby lub po prostu robi to za nie system.
Często w internecie możemy spotkać wiele typowań i statystyk, które z liczb najczęściej się trafiają i które z nich powinniśmy postawić w następnym losowaniu. Lecz niestety często się one nie sprawdzają ponieważ wyniki multi multi są kompletnie niezależne.

 

Losowania odbywają się codziennie o godz. 14:00 i 21:40. Podstawowy zakład kosztuje 2, 5 zł, a z Plusem 5 zł. Dzięki dodatkowej funkcji Plus możesz grać o maksymalną wygrana. Plusem jest zawsze ostatnia wylosowana liczba. Jeśli znajdzie się ona wśród twoich liczb, trafiłeś Plus, a właśnie wtedy przysługuje Ci wyższa wygrana z tabeli Multi Multi Plus. Grając z Plusem, który w porównaniu z możliwą wygraną kosztuje tylko 5 zł, możesz wygrać nawet 2 500 000 zł.
Najwyższa wygrana w multi multi wynosiła 7 548 929, 10 zł. Taka suma z pewnością może odmienić życie niejednego człowieka.