Niebieskie narożniki do salonu

Salon – miejsce spotkań towarzyskich i odpoczynku w gronie najbliższych

Salon to miejsce reprezentacyjne każdego domu i mieszkania. Niezależnie od tego, czy mały, czy też większy – pomieści sporo gości i warto zrobić na nich dobre wrażenie wystrojem wnętrza. Ale salon musi robić dobre wrażenie nie tylko na gościach. Również każdy z domowników musi czuć się w nim dobrze i cieszyć oko aranżacją.

Niebieskie narożniki do salonu – optymistyczny akcent Twojego wnętrza

Niebieski narożnik do salonu to idealny pomysł na ożywienie modnych ostatnio szarości i bieli. Styl skandynawski jest elegancki i piękny, jednak czasami brakuje w nim pewnej spontaniczności. Kolor niebieski to kompromis pomiędzy spokojnymi barwami o neutralnych odcieniach a szalonymi i żywymi kolorami, stanowiącymi akcenty przykuwające wzrok.

Narożnik w kolorze niebieskim rozświetli każde pomieszczenie. Dzięki niemu, jego wyrazistej kolorystyce, salon nabierze charakteru i stanie się jeszcze bardziej przyjazny i zachęcający do relaksu. Nie musisz dodawać innych elementów wystroju, czy dekoracji w takim kolorze. Jeden wyraźny niebieski element (zwłaszcza tak duży jak narożnik), wystarczy.

Mnogość odcieni niebieskiego, to gwarancja, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie

W palecie możliwości kolorystycznych istnieje wiele odcieni niebieskiego: jasne, pastelowe, ciemne, intensywne, bardziej intensywne i granaty. Ale każdy jego odcień doskonale komponuje się z innymi kolorami nadając im głębi i niepowtarzalnego charakteru.

Niebieski narożnik świetnie współgra praktycznie ze wszystkim

Kolor niebieski świetnie współgra z ponadczasową bielą, umożliwiając aranżację salonu w stylu marynistycznym lub tak zwanym Hampton. Kolor niebieski zestawić można również z kolorem żółtym lub limonkowym – taka kombinacja zaskoczy i pozostanie w pamięci gości na długo. Można sprawdzić to dodając do niebieskiego narożnika żółte lub limonkowe poduszki. Mebel od razu zyskuje cieplejszy i weselszy wygląd.

Niebieskie narożniki pięknie wyglądają na drewnianej podłodze, a także na tle ściany która wykończona została białą cegłą. Drewno ociepla morską kolorystykę narożnika, a biała cegła podkreśli jego unikatowy charakter. Sprawdź propozycję w kolorze niebieskim, którą przygotował dla swoich klientów sklep meble.pl.